D5

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto D3 22 53 17 2 3
2 AthenA D4 22 49 15 4 3
3 Kampong D4 22 45 14 3 5
4 Rood-Wit D2 22 43 13 4 5
5 HBS D3 22 36 10 6 6
6 Terriërs D2 22 34 10 4 8
7 Hurley D7 22 27 8 3 11
8 Myra D2 22 24 6 6 10
9 Bennebroek D2 22 22 6 4 12
10 Roomburg D2 22 18 6 0 16
11 Pinoké D5 22 17 4 5 13
12 VVV D5 22 7 2 1 19

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Bennebroek D2 (O) AthenA D4 0-2
HBS D3 Pinoké D5 1-7
VVV D5 Alecto/Augustinus D3 0-4
Rood-Wit D2 (O) Kampong D4 1-2
Terriërs D2 (O) Myra D2 (O) 4-0
Hurley D7 Roomburg D2 (O) 5-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Kampong D4 Terriërs D2 (O) 1-2
Myra D2 (O) HBS D3 2-2
Pinoké D5 Hurley D7 1-3
Roomburg D2 (O) VVV D5 2-1
AthenA D4 Rood-Wit D2 (O) 1-2
Alecto/Augustinus D3 Bennebroek D2 (O) 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Hurley D7 Myra D2 (O) 5-1
Terriërs D2 (O) AthenA D4 0-0
Bennebroek D2 (O) VVV D5 3-5
HBS D3 Kampong D4 5-1
Pinoké D5 Roomburg D2 (O) 1-2
Rood-Wit D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Kampong D4 Hurley D7 3-2
VVV D5 Rood-Wit D2 (O) 3-6
Roomburg D2 (O) Bennebroek D2 (O) 1-2
Alecto/Augustinus D3 Terriërs D2 (O) 6-0
Myra D2 (O) Pinoké D5 1-1
AthenA D4 HBS D3 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Rood-Wit D2 (O) Bennebroek D2 (O) 2-1
Terriërs D2 (O) VVV D5 6-0
HBS D3 Alecto/Augustinus D3 4-2
Hurley D7 AthenA D4 2-3
Pinoké D5 Kampong D4 2-5
Myra D2 (O) Roomburg D2 (O) 4-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Bennebroek D2 (O) Terriërs D2 (O) 0-2
AthenA D4 Pinoké D5 4-0
VVV D5 HBS D3 0-5
Roomburg D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 2-1
Kampong D4 Myra D2 (O) 6-1
Alecto/Augustinus D3 Hurley D7 3-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Myra D2 (O) AthenA D4 0-3
Terriërs D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 3-3
HBS D3 Bennebroek D2 (O) 1-1
Pinoké D5 Alecto/Augustinus D3 0-4
Hurley D7 VVV D5 8-2
Kampong D4 Roomburg D2 (O) 4-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Bennebroek D2 (O) Hurley D7 3-1
Alecto/Augustinus D3 Myra D2 (O) 8-0
VVV D5 Pinoké D5 2-3
AthenA D4 Kampong D4 2-1
Roomburg D2 (O) Terriërs D2 (O) 0-2
Rood-Wit D2 (O) HBS D3 3-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Hurley D7 Rood-Wit D2 (O) 3-0
Myra D2 (O) VVV D5 4-0
Pinoké D5 Bennebroek D2 (O) 1-1
Kampong D4 Alecto/Augustinus D3 2-3
AthenA D4 Roomburg D2 (O) 11-1
HBS D3 Terriërs D2 (O) 2-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
HBS D3 Roomburg D2 (O) 1-0
Terriërs D2 (O) Hurley D7 2-2
Bennebroek D2 (O) Myra D2 (O) 1-0
VVV D5 Kampong D4 1-2
Alecto/Augustinus D3 AthenA D4 1-2
Rood-Wit D2 (O) Pinoké D5 2-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
AthenA D4 VVV D5 8-2
Kampong D4 Bennebroek D2 (O) 3-1
Roomburg D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-4
Myra D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 0-2
Pinoké D5 Terriërs D2 (O) 1-0
Hurley D7 HBS D3 1-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Roomburg D2 (O) Hurley D7 2-0
Pinoké D5 HBS D3 0-2
Myra D2 (O) Terriërs D2 (O) 1-0
Kampong D4 Rood-Wit D2 (O) 1-1
AthenA D4 Bennebroek D2 (O) 6-0
Alecto/Augustinus D3 VVV D5 4-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Rood-Wit D2 (O) AthenA D4 0-0
VVV D5 Roomburg D2 (O) 2-1
Bennebroek D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-3
HBS D3 Myra D2 (O) 1-1
Terriërs D2 (O) Kampong D4 3-5
Hurley D7 Pinoké D5 1-0
ZONDAG 24 MAART 2019
VVV D5 Bennebroek D2 (O) 3-4
AthenA D4 Terriërs D2 (O) 3-2
Kampong D4 HBS D3 4-2
Myra D2 (O) Hurley D7 3-1
Roomburg D2 (O) Pinoké D5 3-2
Alecto/Augustinus D3 Rood-Wit D2 (O) 2-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Terriërs D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-3
HBS D3 AthenA D4 4-4
Rood-Wit D2 (O) VVV D5 4-2
Bennebroek D2 (O) Roomburg D2 (O) 3-0
Pinoké D5 Myra D2 (O) 0-0
Hurley D7 Kampong D4 1-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Roomburg D2 (O) Myra D2 (O) 1-3
Bennebroek D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 1-5
Alecto/Augustinus D3 HBS D3 4-2
VVV D5 Terriërs D2 (O) 0-2
Kampong D4 Pinoké D5 2-1
AthenA D4 Hurley D7 4-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
Rood-Wit D2 (O) Roomburg D2 (O) 3-1
Terriërs D2 (O) Bennebroek D2 (O) 3-0
Myra D2 (O) Kampong D4 3-3
HBS D3 VVV D5 1-0
Pinoké D5 AthenA D4 1-1
Hurley D7 Alecto/Augustinus D3 1-4
WOENSDAG 17 APRIL 2019
Bennebroek D2 (O) HBS D3 2-2
WOENSDAG 24 APRIL 2019
VVV D5 Hurley D7 0-3
ZONDAG 5 MEI 2019
AthenA D4 Myra D2 (O) 2-3
Rood-Wit D2 (O) Terriërs D2 (O) 2-0
Roomburg D2 (O) Kampong D4 0-2
Alecto/Augustinus D3 Pinoké D5 3-2
ZONDAG 12 MEI 2019
Hurley D7 Bennebroek D2 (O) 3-0
HBS D3 Rood-Wit D2 (O) 2-4
Terriërs D2 (O) Roomburg D2 (O) 2-1
Kampong D4 AthenA D4 2-3
Myra D2 (O) Alecto/Augustinus D3 1-3
Pinoké D5 VVV D5 2-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Alecto/Augustinus D3 Kampong D4 2-2
Terriërs D2 (O) HBS D3 3-2
Roomburg D2 (O) AthenA D4 0-5
Rood-Wit D2 (O) Hurley D7 2-0
Bennebroek D2 (O) Pinoké D5 2-2
VVV D5 Myra D2 (O) 2-2
ZONDAG 26 MEI 2019
Myra D2 (O) Bennebroek D2 (O) 1-3
Hurley D7 Terriërs D2 (O) 1-1
AthenA D4 Alecto/Augustinus D3 4-1
Roomburg D2 (O) HBS D3 3-1
Pinoké D5 Rood-Wit D2 (O) 3-4
Kampong D4 VVV D5 10-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Terriërs D2 (O) Pinoké D5 3-1
HBS D3 Hurley D7 6-2
Rood-Wit D2 (O) Myra D2 (O) 5-1
Bennebroek D2 (O) Kampong D4 1-5
Alecto/Augustinus D3 Roomburg D2 (O) 3-0
VVV D5 AthenA D4 0-4