D2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Imke Sanders
Aanvoerder Lydia Schonewille

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D2 (O) AthenA D2 10:30
Amsterdam D3 Klein Zwitserland D2 (O) 12:30
HUDITO D2 (O) Leonidas D4 12:30
Hurley D4 Schaerweijde D2 (O) 14:00
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Voordaan D2 (O) 12:45
Pinoké D4 VVV D2 (O) 17:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan D2 9 27 9 0 0
2 Hurley D4 9 18 5 3 1
3 VVV D2 9 17 5 2 2
4 Leonidas D4 9 17 5 2 2
5 Schaerweijde D2 9 13 4 1 4
6 HUDITO D2 9 13 4 1 4
7 Klein Zwitserland D2 9 10 3 1 5
8 Pinoké D4 9 10 3 1 5
9 Alecto D2 9 10 2 4 3
10 Leiden D2 9 9 3 0 6
11 Amsterdam D3 9 7 2 1 6
12 AthenA D2 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Pinoké D4 17:30 uit
24 nov LOHC -Leidse Studs D2 (O) 14:20 thuis - Water 1
8 mrt THC Hurley D4 n.n.b thuis
15 mrt MMHC Voordaan D2 n.n.b uit
22 mrt Schaerweijde D2 n.n.b uit
29 mrt R.H.V. Leonidas D4 n.n.b thuis
5 apr Klein Zwitserland D2 n.n.b uit
19 apr HC Athena D2 n.n.b thuis
10 mei L.S.C. ALECTO D2 n.n.b uit
17 mei AH & BC D3 n.n.b thuis
24 mei D.H.C. Hudito D2 n.n.b uit
7 jun Pinoké D4 n.n.b thuis
14 jun LOHC D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Hurley D4 VVV D2 (O) 1-1
Pinoké D4 Klein Zwitserland D2 (O) 1-0
Amsterdam D3 Alecto D2 (O) 1-1
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Leonidas D4 2-1
HUDITO D2 (O) AthenA D2 5-2
Voordaan D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 3-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leonidas D4 Hurley D4 1-1
Schaerweijde D2 (O) Amsterdam D3 1-0
Alecto D2 (O) HUDITO D2 (O) 4-2
AthenA D2 Pinoké D4 0-5
VVV D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-1
Klein Zwitserland D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 2-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Voordaan D2 (O) Leonidas D4 4-1
HUDITO D2 (O) Amsterdam D3 2-0
Hurley D4 Klein Zwitserland D2 (O) 1-2
Leiden-Leidse Studs D2 (O) AthenA D2 3-5
Pinoké D4 Alecto D2 (O) 3-2
VVV D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 3-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
AthenA D2 Hurley D4 2-6
Leonidas D4 VVV D2 (O) 3-1
Schaerweijde D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-0
Alecto D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 6-1
Klein Zwitserland D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-5
Amsterdam D3 Pinoké D4 6-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Hurley D4 Alecto D2 (O) 1-1
VVV D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 2-0
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Amsterdam D3 1-2
Voordaan D2 (O) AthenA D2 5-2
Pinoké D4 HUDITO D2 (O) 1-3
Leonidas D4 Schaerweijde D2 (O) 2-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alecto D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-6
Klein Zwitserland D2 (O) Leonidas D4 1-3
Amsterdam D3 Hurley D4 1-4
Schaerweijde D2 (O) Pinoké D4 0-0
AthenA D2 VVV D2 (O) 1-4
HUDITO D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Klein Zwitserland D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 2-0
VVV D2 (O) Alecto D2 (O) 4-1
Leonidas D4 AthenA D2 2-0
Voordaan D2 (O) Amsterdam D3 4-0
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Pinoké D4 3-2
Hurley D4 HUDITO D2 (O) 5-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Alecto D2 (O) Leonidas D4 1-1
HUDITO D2 (O) Voordaan D2 (O) 1-3
Schaerweijde D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 2-0
Amsterdam D3 VVV D2 (O) 0-1
Pinoké D4 Hurley D4 3-8
AthenA D2 Klein Zwitserland D2 (O) 3-8
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Klein Zwitserland D2 (O) Alecto D2 (O) 1-1
Leonidas D4 Amsterdam D3 3-1
AthenA D2 Schaerweijde D2 (O) 1-4
Voordaan D2 (O) Pinoké D4 8-0
Hurley D4 Leiden-Leidse Studs D2 (O) 3-2
VVV D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-1